oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936; 13 46-45-340  e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

Dnia 15 Listopada nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki.Opowiadały o swojej pracy,o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze oraz o tym jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba.
11 Listopada to Święto bardzo ważne dla Polaków. Polska po wielu latach odzyskała Niepodległość, dlatego nasza placówka od najmłodszych lat uczy przedszkolaków patriotyzmu oraz miłości do Ojczyzny.
Wizyta Sanockiej Straży Ochrony i Ratownictwa Zwierząt Dnia 8.11.2022 roku nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Sanockiej Ochrony i Ratownictwa Zwierząt.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji nasza grupa zmieniła się w bajkową krainę.
KRASNOLUDKI - CZEGO UCZYMY SIĘ W LISTOPADZIE 2022 Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: „Jakie są moje obowiązki?” 1. Członkowie rodziny. 2. Drzewo genealogiczne. 3. Prawa i obowiązki. 4. Miejsce, w którym mieszkam. 5. Domy małe i duże.
Umiejętność kodowania jest jedną z podstawowych kompetencji XXI wieku. Kodowanie to nic innego jak ciekawe zajęcia, to rozwiązywanie zagadek i problemów w kreatywny sposób.
Do naszego przedszkola zawitała jesień. W naszej sali pojawiły się ozdoby związane z jesienią, a na tablicy jesienne prace plastyczne. Dzieci poznają dary jesieni. W naszej sali pojawiły się jesienne kąciki przyrodnicze, w których są kasztan
CZEGO UCZYMY SIĘ W PAŹDZIERNIKU 2022 KRASNOLUDKI Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Jak jesienią dbać o zdrowie? 1. Dbamy o zdrowie 2. Z wizytą u lekarza 3. Witaminy ukryte w przetworach 4. Kwadratowy zawrót głowy
Dzieci wzięły udział w zajęciach, w których poznały sposoby prawidłowego przejścia przez jezdnie. Wiedzę zdobytą na zajęciach postanowiliśmy zastosować w praktyce podczas wycieczki w pobliżu naszego przedszkola.
Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: „Co słychać w przedszkolu?” 1. Żegnajcie wakacje, witaj przedszkole! 2. Nasze przedszkolne zasady. 3. Przedszkole nie ma dla nas tajemnic. 4. Rozmowy zabawek. 5. W grupie siła.

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3